Wygoda i ergonomia z Torbą Trec

Trec Torba

Wyjście na siłownię, na basen, saunę czy na rozgrywki w piłkę nożną, koszykówkę lub piłkę siatkową wiążą się z zabraniem sporej ilości ekwipunku. Buty, koszulki, spodenki, woda, ręcznik czy piłka to tylko część ze sprzętu, który ze sobą nosimy na aktywne spędzanie czasu.

Nikt bardziej niż ludzie aktywni nie docenia funkcjonalnych, ergonomicznych rozwiązań, które sporo ułatwiają poruszanie się ze sporą ilością rzeczy. Wszystkim osobom, którzy znają problem zabrania ze sobą sporej ilości sprzętu polecamy ergonomiczne, pakowne i wygodne rozwiązanie jakim jest Trec Torba.

Co jest specyficznego w torbie Trec? Przede wszystkim to, że została stworzona dla ludzi aktywnych. Dokładnie przemyślany układ kieszeni oraz spora pojemność to główne zalety tej torby. Wyposażona jest w główną komorę oraz trzy kieszenie. Dwie znajdują się na bokach, a jedna mała na podręczne gadżety z przodu. Zmieszczą się w niej dokumenty, klucze, telefon lub inne drobne akcesoria. Sporą zaletą jest łatwy dostęp do całego sprzętu dzięki głównej kieszeni otwieranej w kształt litery „U”. Ergonomię dodatkowo poprawia głęboka boczna kieszeń wykonana z siatki wentylacyjnej.

Torba jest wygodna dzięki zastosowaniu regulowanego, odpinanego pasa z osłoną na ramie oraz krótsze pasy zapinane na rzep do noszenia w ręce. Gwarantuje to wygodę oraz wszechstronność. Akcesorium jest bardzo solidne. Wykonane z grubego materiału oraz z solidnym zamkiem z logo TREC jest świetnym rozwiązaniem dla każdej osoby aktywnej.

Jeśli sam masz problem z zabieraniem swojego sprzętu ze sobą to na pewno docenisz wygodę i funkcjonalność torby na ramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *