Scitec BCAA 6400 – aminokwasy rozgałęzione w akcji

scitec_bcaa_6400

Aminokwasy rozgałęzione należą do grupy substancji egzogennych czyi takich których nasz organizm nie może syntezować samodzielnie. Są zaś one niezbędne do rozbudowy tkanki mięśniowej wysokiej jakości. Co to oznacza? Jeśli zależy nam na imponującej muskulaturze, musimy dostarczać tych aminokwasów z pożywieniem lub wspomagać się suplementacją. Jednym z innowacyjnych preparatów z BCAA w składzie jest Scitec BCAA 6400.

W skład grupy BCAA wchodzą leucyna, izoleucyna i walina. Jest to grupa tak zwanych dziewięciu „niezbędnych” aminokwasów, których organizm nie wytwarza samodzielnie. Ich wyłączne źródło to jedzenie oraz suplementy diety. Dlaczego ich dostarczanie jest tak ważne dla sportowców, w szczególności dla kulturystów? Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są konieczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz dla rozrostu mięśni.

Scitec BCAA 6400 dostarcza ich łatwo przyswajalną dawkę. Jest to specjalnie opracowana formuła przyspieszająca przyrost wysokiej jakości i trwałej tkanki mięśniowej. Preparat wspomaga także regenerację potreningową. Scitec BCAA 6400 warto przyjmować przede wszystkim w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego. Jego laboratoryjnie opracowana i przebadana formuła zawiera leucynę, izoleucynę oraz walinę w optymalnych proporcjach, czyli 2:1:1. Dzięki temu suplementowi odpowiedniej dawki aminokwasów rozgałęzionych dostarczamy sobie w postaci jednej kapsułki.

Scitec BCAA 6400 to rozwiązanie dla ciebie, jeśli obawiasz się, że nie jesteś w stanie dostarczyć sobie wystarczającej dawki aminokwasów z posiłkami. Dzięki włączeniu preparatu możesz szybko zauważyć lepsze efekty treningów, większą wydajność, przyrost siły oraz szybszą regeneraję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *