Scitec Tryptophan – regeneracja po treningu to podstawa!

pol_pm_SCITEC-Tryptophan-60-kaps--3871_1

Każdy sportowiec wie jak ważna jest odpowiednia regeneracja po treningu. Niestety, zapominają o tym często osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią. Zamiast dać organizmowi czas na odpoczynek intensywnie trenują nie zdając sobie sprawy, że może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Zaniedbywanie czynnika jakim jest regeneracja mięśni jest najprostszą drogą do kontuzji, która ostatecznie tylko opóźni cały proces budowania wymarzonej sylwetki. Osoby początkujące często wychodzą z założenia, że skoro już kupiły karnet, to dzień bez treningu jest dniem straconym. Takie podejście jednak do niczego dobrego nie prowadzi. Zamiast forsować ciało i oczekiwać natychmiastowych efektów, należy dowiedzieć się trochę więcej w jaki sposób ćwiczyć i jak się odżywiać, by ładnie wyrzeźbić mięśnie i nie doznać przy tym uszczerbku na zdrowiu. Przede wszystkim należy być cierpliwym i systematycznym, a przy tym nie zapominać o tym jak ważne dla naszych mięśni jest to, żeby od czasu do czasu zafundować im dzień wolnego.

W procesie regeneracji mogą pomóc specjalne odżywki i suplementy np. Scitec Tryptophan. Jest to naturalnie występująca w organizmie człowieka substancja, która odpowiedzialna jest za wytwarzanie hormonów wpływających pozytywnie na nasze samopoczucie i zwiększających odporność na stres. Produkt ułatwia zasypianie i przyspiesza regenerację całego organizmu. Scitec Tryptophan występuje na rynku w postaci kapsułek. Najlepiej spożywać 1-2 sztuki dziennie przed pójściem spać. Dzięki temu budzimy się wypoczęci, w dobrym humorze i gotowi do działania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *